Eğitmenler

Akın Gökkaya

Akın Gökkaya 2004 yılında İstanbul'da tangoya başlayan Akın Gökkaya, çeşitli Arjantinli tecrübeli eğitmenlerden ders alarak 2006 yılında eğitmenliğe başlamıştır.2009 yılına kadar İstanbul ve çeşitli şehirlerde de profosyonel  workshoplar(ileri seviye atölye çalışmaları)  yapmıştır. Eğitmeni'nin davetiyle 2009 yılında Arjantin Boenos Aires ile tanışan Akın Gökkaya ,dans ve eğitmenliğini farklı bir boyuta taşır.Aralık 2009 Antalya'da  dünya çapında bir festival düzenlemiştir ayrıca Arjantin'li dünya çapında tanınmış hocalar ile Tangonholidays adında başka bir festival daha düzenlemiştir.Avrupa ve Türkiye'de aktif olarak tangoyu sevdirerek eğitim vermeye devam etmektedir.

Dilan Yılmaz

Dilan Yılmaz 2001 Ankara doğumlu. 2008 yılında Artistik jimnastik branşında en iyi okullarda eğitimini almıştır. 2014 yılında  Akın Gökkaya'nın eğitmenliğinde ders almaya başladı.Azmi ve çalışmalarının sonucunda Akın Gökkaya'nın asistan kadrosuna katıldı.2016 'da TDSF(Türkiye dans ve spor federasyonu) 5.si olmuştur. 2019 yılında Milli Eğitim Bakanlığı  onaylı pilates ve tango eğitmenlik belgesi almıştır. Profosyonel olarak plates eğitmenliği yapan öğretmenimiz aynı zamanda Akın Gökkaya ile partner olmuş ve yurt içi , yurt dışı çeşitli yerlerde workshop ve showlar yapmaktadır. Türkiyenin en iyi okullarından biri olan DanceSport Academy ' de eğitmenlik yapan öğretmenimiz sosyal dansçı ve yarışmacı yetiştirmeye devam etmektedir.

Aleksandra Shanko

Aleksandra Shanko 1999 Ukrayna doğumlu. 16 senedir Dans Sporu branşında profesyonel olarak Türkiye’de ve yurt dışında en iyi okullarda eğitim almış ve son 6 senedir eğitim vermeye devam ediyor. Eğitmenimizin devam eden kariyerinde 6 kere Türkiye şampiyonluğu var. Ayrıca Türkiye milli takımı adına Avrupa ve Dünya finalisti olmuş , ve Güney avrupa şampiyonluğu bulunmakla beraber çok sayıda yurt dışı yarışmalarında şampiyonlukları var. Türkiye’nin en iyi dans okullarında eğitmenlik yapan öğretmenimiz çok sayıda yarışmacı çocuk yetiştirmiştir.